Hakkımızda

1997den bu yana Ankara'nın Web Tasarım Firması

1997 yılında "Netiket" markasıyla Ankara'nın ilk web tasarım firmalarından biri olarak yola çıktık. 1998 yılında kurduğumuz  "Metropolis " firmasıyla aynı zamanda reklam ve grafik tasarım işleri de yaptık. 


2000li yıllarda tamamen internet üzerine yoğunlaştık. 2004 yılından bu yana "Ankara Hosting" markası ile web tasarım, web yazılım, alan adı tescil ve hosting hizmetleri vermekteyiz. 

 

İşe başladığımız 1997'den bu yana 1.500 den fazla web sitesinin tasarımını ve programlamasını yaptık. Zaman içinde içlerinden yenilenenler , kapananlar oldu.

Site tasarımı ve yazılımını yaptığımız firmalar arasında   Anadolu Ajansı, Pakpen, T.C. Çalışma Bakanlığı , Galatasaray.com, TOGO, Hatüpen, Sports International, Bilkent Otel , Yonca Lodi, Crown Plaza, Gimat, Büyülü Fener Sinemaları, AtaOn Tower Sinemaları, Termo , Türkoil (Pepa) , Turasan Şarapları da bulunuyor.

Bunların yanısıra  Türkiye'nin en büyük şehir rehberi
AnkaraRehberi.comTürkiye Doktor Rehberi ve Türkiye Avukat Rehberi de yaptığımız ve hala yayınladığımız siteler arasındadır.

 

 

ankara-hosting-marka-tescil-belgesi

Sayfamızı paylaşın

Kısa Tarihçe

Ne zaman başladık, neler yaptık ?.

1997

Netiket

Netiket

Netiket markasıyla web sitesi tasarım ve yayınlama hizmetine başladık.

1998

Metropolis

Metropolis Grafik Tasarım Limited şirketini kurduk. Web sitesi yanında grafik tasarım ve reklam ajansı hizmeti de vermeye başladık.

1999

AnkaraRehberi

Türkiye'ni ilk ve en büyük şehir rehberi olan AnkaraRehberi.com sitesini yayınlamaya başladık.

2004

Ankara Hosting

Bu tarihten itibaren yolumuza "Ankara Hosting" markasıyla devam ediyoruz. Artık sadece web sitesi tasarım, yazılım, yayınlama ve alan adı hizmetleri veriyoruz.